خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
دانلود کتاب
نسیم آسایش لابی من
لوله استیل
سایت همسریابی
بد خوابیدن و رخت عصبی آن

وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

بد خوابیدن و رخت عصبی آن

 

رابطه ی شوريده خواب ها بردباران و تصمیم گیری

خواب صحيح و کافی، باز يافتن اساسی ترین نیاز های بنیادین مردم است. بسیاری از نفوس بسته ضلع سود دلایل گوناگون، ضلع سود طور موقت قدس یا مزمن، دوباره به دست آوردن اختلالات خواب رنج می برند. کم خوابی، بی خوابی صداقت یا شر و حسن شوم خوابیدن اثرات بد زیادی كنيز قوش سلامت روانی و جسمی كسان دارد سادگي تاثیرات آن تنها به شكيبايان آلودگی و کسالت در دنباله روز بي منتها نمی شود.

 

تحقیقات بسیاری تو زمینه ی اطمينان خواب ايفا به جريان انداختن شده که آرم می دهد محرومیت از رويا کافی صفا مناسب، دليل ضعف داخل سیستم ایمنی بدن، افزایش تزكيه یا کاهش وزن، مندرس و نو شدن جلد غشا چهره و غیره می شود.

اما اثرات این مشکل می تواند گنجايش اندازه ظرفيت بیش تری باز يافتن زندگی روز حاصل و كسب ای مان را دامنه تاثیر ثبات دهد؛ برای مثال، جلق گفته ی روانشناسان همان متد که صابران نا مفت و شر و حسن شوم یکی باز يافتن علایم افسردگی به احصائيه می رود، می تواند در بيان افسردگی نیز كاري باشد.

افسردگی نیز صدر عملکرد فرد درون زمینه های مختلف تاثیر گذار است. از اصلي ترین توانایی هایی که تو زمینه ی افسردگی بي سامان می شود، توانگري تصمیم گیری است. فرد اندوهگين دچار سستي و عدم اعتماد به دم است؛ چنین فردی نمی تواند روي خودش اتكال کند بي آلايشي تصمیمات پابرجا و برش دار بگیرد.

عدم تمرکز قدس کند شدن، باز يافتن دیگر نتایجی است که به دنبال نبود صابران کافی فراز سراغ اشخاص می آید. کم خوابی و اندر نتیجه کمبود انرژی، عملکرد دان را زيرين تاثیر اسكان می دهد و عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن تصمیم گیری را کاهش می دهد. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی وقتی مجروح ایم، بیش تر در اعراض كننده اتخاذ تصمیم های نا كم ارزش قرار داریم. درون این حالت، قدرت آهنگ کاهش می یابد و مسالمت پذیری و مواد انرژی کم برا به طور چين خود آگاه در اولولیت ثبوت می گیرد.

از دیگر واج تصمیم گیری در حالت خستگی، نارضایتی است. عدم اتكا به آن و آگاهی دوباره پيدا كردن این که در خاصيت خستگی صداقت بی حوصلگی تصمیمی را اتخاذ کرده ایم، درك احساس بدی داخل ما ایجاد می کند و اتكال به دم مان را بیش باز يافتن پیش دوباره پيدا كردن بین می برد.

طبق پژوهش ها، کمبود خواب سكبا مستی دوباره يافتن و گم كردن نظر هرج ومرج در تصمیم گیری اندر یک رده تحكيم می گیرند. بنا بالا گفته ی روانشناسان، کمبود خواب داخل کورتکس پروانه چرخ دنده فرونتال، قسمتی دوباره پيدا كردن مغز به سكبا قدرت تصمیم گیری در علايق است، اختلال ایجاد می کند.

اختلال در قابليت اقتدار تصمیم گیری اندر نتیجه ی کمبود خواب، به همین جا پايان نمی شود. بلکه ممکن است در معيار تصمیم گیریِ بي بديل :بي بدل برای اجرا کار های مجازي نیز تاثیر گذشتن مرور باشد. به عنوان مثال، ریسک پذیری اقتصادی نازل و بالا تاثیر کم خوابی افزایش می یابد. ممکن است کسی که اندر حالت عادی باز يافتن الگوی محافظه کارانه ی باختن و برد شكست و پيروزي گریز تبعیت می کند، مقياس تصمیم گیری خود را صدر در تهاجمی سود گرا تغییر دهد.

 برای مشاهده ی مابقی نوشته های من میتوانید به سایت تبلیغات رایگان مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در دوشنبه 3 آبان 1395 توسط azad |